Menu
X

Bio / Opis

lek. med. Tomasz Gondek
Specjalista urolog

W 1982 roku rozpoczął studia medyczne na wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku i w 1989 roku uzyskał dyplom lekarza medycyny.

Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Miejskim w Gdyni, a następnie rozpoczął pracę na Oddziale Chirurgii Ogólnej tego szpitala na stanowisku młodszego asystenta.

Specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w 1994 roku. Do 1997 roku pracował na stanowisku asystenta na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego w Gdyni.

W 1997 roku rozpoczął pracę na Oddziale Urologii Szpitala Miejskiego w Gdyni na stanowisku asystenta jednocześnie otwierając specjalizację w zakresie urologii. Kontynuując staże specjalizacyjne interesował się wdrażaniem nowych technik diagnostycznych i operacyjnych w dziedzinie urologii.

W 2000 roku uzyskał certyfikat PTU w zakresie ultrasonografii układu moczo-płciowego. Specjalizację w zakresie urologii zarówno krajową jak i europejską (FEBU) uzyskał w 2004 roku.

W 2011 roku rozpoczął przewód doktorski na Wydziale Nauk o Zdrowiu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Do 2012 roku pracował na Oddziale Urologii Szpitala Miejskiego w Gdyni na stanowisku starszego asystenta. W latach 2012 – 2017 pracował w Wielospecjalistycznym Szpitalu „Jantar” w Jantarze na stanowisku ordynatora oddziału urologii.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego biorąc czynny udział w krajowych i światowych kongresach urologicznych. Aktywnie uczestniczy w Programach Edukacyjnych Pacjentów.

Od 2002 roku bierze udział w badaniach klinicznych w dziedzinie urologii i uroonkologii w charakterze współbadacza i badacza głównego.

Jest autorem publikacji na temat raka gruczołu krokowego w Biomed Research International- Hindavi Publishing Corporation oraz autorem publikacji naukowych w krajowych czasopismach medycznych z zakresu urologii.

Prywatnie jest żonaty, ma troje dzieci, mieszka w Gdyni.
Chętnie podróżuje, słucha muzyki, uprawia kolarstwo górskie i tenis ziemny.

Powiązane kliniki
Swissmed Centrum Zdrowia – Gdańsk
Rejestracja online 24h/7

Zarejestruj się natychmiast u tego lekarza

Zarejestruj się online
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!