Menu
X

Laryngologia - wszystkie wątki

image
6 lat ago Baza wiedzy , Laryngologia

Jak postępować po operacji przegrody nosowej

Skrzywienie przegrody nosowej może nastąpić w wyniku zmian genetycznych lub urazów mechanicznych. Często skrzywienie przegrody nosa uwidacznia się dopiero wraz z wiekiem i  polega na nierównomiernym wzroście giętkiej przegrody w stosunku do jej sztywnego obramowania. Rosnąca przegroda przestaje się mieścić i ulega skrzywieniu przybierając kształt litery S lub C. Aby skutecznie naprostować przegrodę nosa, trzeba […]

image
6 lat ago Baza wiedzy , Laryngologia

Oddychaj swobodnie po operacji zatok

Zabieg endoskopowy pozwala na zachowanie nienaruszonych struktur anatomicznych, które nie są objęte procesem chorobowym. Jego zaletami są także znaczne ograniczenie bólu pooperacyjnego i krótki czas rekonwalescencji chorego. Endoskopowa operacja zatok przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym. Lekarz wprowadza do jamy nosowej sondę endoskopu wyposażoną w kamerę i mikronarzędzia za pomocą których zmienioną zapalnie błonę śluzową. Taka […]

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!