Menu
X

VR TierOne – wsparcie w leczeniu depresji

image

Firma VR TierOne stworzyła urządzenie medyczne o tej samej nazwie do wsparcia leczenia depresji, lęku i stresu za pomocą Wirtualnej Rzeczywistości. Rozwiązanie zostało pomyślane dla pacjentów z poważnymi schorzeniami somatycznymi, którym dodatkowo towarzyszą uciążliwe objawy depresji, stany lękowe i stres.

Urządzenie VR TierOne przeznaczone jest do zastosowania w placówkach medycznych, jako wsparcie procesów leczniczych i rehabilitacyjnych pacjentów obciążonych psychicznie z powodu pogorszenia stanu zdrowia w wyniku: udaru mózgu, zawału serca, COVID-19, diagnozy onkologicznej lub innych poważnych schorzeń pozostających w korelacji z depresją.

Innowacyjne urządzenie VR TierOne pozwala w profesjonalny sposób zapewnić wsparcie psychologiczne osobom chorym, wymagającym długotrwałego leczenia i rehabilitacji. Terapia VR TierOne umożliwia pozytywne wzmocnienie pacjenta i zredukowanie niekorzystnych objawów na poziomie psychicznym.

Terapia VR TierOne przebiegająca w wirtualnym Ogrodzie Odrodzenia usuwa objawy depresyjne niekorzystne dla prawidłowego przebiegu leczenia i rehabilitacji. Dzięki uzyskanej w terapii poprawie nastroju i wzbudzeniu motywacji, pacjent jest w stanie pokonywać trudności związane z chorobą, zmienić styl życia, współuczestniczyć w staraniach o własne zdrowie i lepszą jakość funkcjonowania.

W toku badań naukowych udowodniono, że VR TierOne umożliwia szybką, skuteczną interwencję wobec objawów depresji. Wirtualna terapia cechuje się bezpieczeństwem i niestygmatyzującym charakterem. Jest odpowiednia dla osób starszych.

Urządzenie VR TierOne pracuje w ośrodkach rehabilitacji pocovidowej, rehabilitacji neurologicznej, centrach medycznych, gabinetach psychogerontologii i na oddziałach leczenia zaburzeń nerwicowych.
Więcej na temat urządzenia medycznego VR TierOne znajdziesz na stronie www.vrtierone.com

 

Badania naukowe

 

~artykuł sponsorowany
No Tag have Found!
Treści z serwisu bezpiecznyzabieg.pl mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie mogą zastąpić kontaktu z lekarzem lub innym specjalistą. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie porad i informacji zawartych w serwisie bez konsultacji ze specjalistą.

Jesteś tutaj:

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!