Menu
X

Bio / Opis

Lek. med. Witold Witkowski

Specjalista ortopedii i traumatologii oraz rehabilitacji medycznej. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w roku 1982. Pracował w Szpitalu Ortopedyczno – Urazowym dla Dzieci (OMEGA) w Warszawie, Szpitalu dla Dzieci w Dziekanowie Leśnym, Szpitalu Urazowym na ul. Barskiej. Na co dzień jest związany z Kliniką Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Warszawie na ul. Lindleya oraz z Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, gdzie przyjmuje pacjentów w Przychodni Rehabilitacyjnej na Pradze Południe oraz w Filii w Zielonce.

Zajmuje się rehabilitacją dzieci i dorosłych (schorzeń ortopedycznych i pourazowych) oraz leczeniem zachowawczym chorób ortopedycznych. Wykonuje badania ultrasonograficzne narządu ruchu u dzieci i dorosłych.

W Klinice Ortopedii pracuje w Poradni Preluksacyjnej – badanie stawów biodrowych w noworodków i niemowląt wykonując również USG stawów biodrowych metodą Grafa.

Konsultant w zakresie terapii rezonansem magnetycznym (MBST), czyli metody opóźniającej degenerację narządu ruchu, stosowanej w medycynie regeneracyjnej układu ruchu w celu zapobiegania zmianom degeneracyjnym oraz przyśpieszenia zrostu kostnego po złamaniach.

Jest jedynym lekarzem stosującym w Warszawie metodę elektrolizy przezskórnej (EPTE) zalecaną przy przewlekłych entezopatiach (zmianach degeneracyjnych ścięgien i więzadeł), których leczenie innymi metodami nie przyniosło oczekiwanych efektów.

 

Powiązane kliniki
Centrum Kompleksowej Rehabilitacji – Konstancin-Jeziorna
Rejestracja online 24h/7

Zarejestruj się natychmiast u tego lekarza

Zarejestruj się online
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Lekarze
31 października, 2019
31 października, 2019
31 października, 2019