Menu
X

Rekomendowane prywatne kliniki i szpitale

Warunki, które spełniają Szpitale i Kliniki rekomendowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych (OSSP) do operacji zaćmy:

  1. Szpital lub Klinika jest jednostką specjalistyczną w zakresie okulistyki w tym przeprowadzania operacji zaćmy lub dużym oddziałem specjalistycznym Szpitala gwarantującym najwyższy standard przeprowadzenia zabiegu.
  2. Klinika zatrudnia lub współpracuje z tytułowaną kadrą lekarzy operujących co jest poparte aktualnymi osiągnięciami i doświadczeniem operacyjnym.
  3. Klinika cieszy się bardzo dobrą opinią wśród Pacjentów.
  4. Operacje zaćmy są wykonywane na urządzeniach renomowanych światowych i polskich marek z zachowaniem wymogów producenta gwarantujących bezpieczeństwo.
  5. Gwarancja wysokiej jakość obsługi Pacjentów w tym posiadanie procedury obsługi w placówce, przeszkolonej kadry, przekazywanie informacji o dostępnych metodach leczenia oraz doboru materiałów w tym soczewek wewnątrzgałkowych IQ i torycznych.
  6. Zapewnienie używania najwyższej jakości materiałów medycznych.
  7. Klinika zapewnia przeprowadzanie zabiegów zgodnie z wymaganymi procedurami.
  8. Klinika wyraża zgodę na badanie poziomu satysfakcji Pacjenta (jakość wykonania usługi) za pomocą systemu ankietowego dla Pacjentów.

Niniejszym udzielamy rekomendacji dla placówek medycznych wymienionych w portalu bezpiecznyzabieg.pl jako specjalistów w leczeniu zaćmy oraz operacji zaćmy.

Rekomendacja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych dla szpitali ortopedycznych

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!