Menu
X

Kliniki i szpitale rekomendowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych

Warunki, które spełniają Szpitale i Kliniki rekomendowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych (OSSP) do operacji zaćmy:

  1. Szpital lub Klinika jest jednostką specjalistyczną w zakresie okulistyki w tym przeprowadzania operacji zaćmy lub dużym oddziałem specjalistycznym Szpitala gwarantującym najwyższy standard przeprowadzenia zabiegu.
  2. Klinika zatrudnia lub współpracuje z tytułowaną kadrą lekarzy operujących co jest poparte aktualnymi osiągnięciami i doświadczeniem operacyjnym.
  3. Klinika cieszy się bardzo dobrą opinią wśród Pacjentów.
  4. Operacje zaćmy są wykonywane na urządzeniach renomowanych światowych i polskich marek z zachowaniem wymogów producenta gwarantujących bezpieczeństwo.
  5. Gwarancja wysokiej jakość obsługi Pacjentów w tym posiadanie procedury obsługi w placówce, przeszkolonej kadry, przekazywanie informacji o dostępnych metodach leczenia oraz doboru materiałów w tym soczewek wewnątrzgałkowych IQ i torycznych.
  6. Zapewnienie używania najwyższej jakości materiałów medycznych.
  7. Klinika zapewnia przeprowadzanie zabiegów zgodnie z wymaganymi procedurami.
  8. Klinika wyraża zgodę na badanie poziomu satysfakcji Pacjenta (jakość wykonania usługi) za pomocą systemu ankietowego dla Pacjentów.

Niniejszym udzielamy rekomendacji dla placówek medycznych wymienionych w portalu bezpiecznyzabieg.pl jako specjalistów w leczeniu zaćmy oraz operacji zaćmy.

Rekomendacja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych dla szpitali ortopedycznych

pl Polish
X