Menu
X

Bio / Opis

dr n. med. Maciej Müller

Dr n. med. Maciej Müller ukończył Akademię Medyczną w 1997 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny.  W 2008 roku uzyskał specjalizację II stopnia w zakresie otorynolaryngologii dziecięcej. W tym samym roku przedstawił komisji egzaminacyjnej Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy swoją rozprawę doktorską.

Przyznano mu za nią tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Jest członkiem Bydgoskiej Izby Lekarskiej w Bydgoszczy. Doktor specjalizuje się w otorynolaryngologii dzieci i dorosłych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ucha, nosa, krtani, a także gardła oraz innych narządów szyi i głowy.

Pan Doktor w naszym Centrum Medycznym wykonuje takie zabiegi jak: przycięcie lub usunięcie migdałków podniebiennych, usunięcie trzeciego migdałka, operacyjne leczenie krwawień z nosa, usunięcie polipów nosa, operacyjna korekcja przegrody nosa, korekcja małżowin usznych, drenaż błon bębenkowych, nacięcie błony bębenkowej z odessaniem płynu, plastyka wędzidełka języka. Dzięki przyjaznemu i spokojnemu usposobieniu zyskuje sympatię najmłodszych pacjentów, a dzięki rzetelności i profesjonalizmowi zaufanie ich rodziców oraz dorosłych pacjentów.

Powiązane kliniki
Stadmedica – Bydgoszcz
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!