Menu
X

Bio / Opis

Specjalista okulistyki. Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W latach 2013-2018 r. związany z Klinicznym Oddziałem Okulistycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Krakowie. W codziennej pracy zajmuje się m.in.: kompleksowym badaniem przedniego i tylnego odcinka oka, kwalifikowaniem pacjentów do zabiegów usunięcia zaćmy, zabiegów witrektomii oraz iniekcji doszklistkowych. Wykonuje zabiegi laserowe YAG – irydotomii i kapsulotomii, SLT, zabiegi laserowe siatkówki (laser argonowy), a także drobne zabiegi w zakresie spojówek i powiek. Zajmuje się również realizacją i oceną badań: OCT, angioOCT, USG, pola widzenia, angiografii fluoresceinowej. Wraz z lek. Katarzyną Molędą-Gładysz prowadzi w OCHO Kraków program lekowy leczenia wysiękowej postaci AMD przy zastosowaniu iniekcji doszklistkowych preparatów anty-VEGF.
Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach, zjazdach i sympozjach zarówno krajowych jak i zagranicznych.
Z OCHO Kraków związany jest od 2017 roku, od 2020 sprawuje funkcję Koordynatora Medycznego.

 

Powiązane kliniki
OCHO Ośrodki Chirurgii Oka prof. Zagórskiego – Kraków
Umów się na zabieg
image

Operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!