Menu
X

Ortopeda Poznań

Zapraszamy do klinik w Poznaniu, gdzie operują doświadczeni i doskonale wykształceni ortopedzi. Zobacz też kliniki wykonujące zabiegi ortopedyczne w okolicach Poznania.

Operacje wykonuje specjalistyczna kadra lekarzy przy pomocy wykwalifikowanego personelu medycznego. Popularne placówki medyczne posiadają wszystkie wymagane certyfikaty a większość z nich posiada ponadstandardowe w tym europejskie certyfikaty jakości. Prywatne szpitale dostarczają wysoki poziom procedur medycznych oraz nowoczesne technologie i sprzęt medyczny.

Znajdziesz tutaj znanych specjalistów gwarantujących najwyższą jakość zabiegów oraz wysoki standard obsługi w możliwie najdogodniejszej lokalizacji na terenie całej Polski.

Szybkie terminy konsultacji lekarskich.

Zadzwoń i umów wizytę 885 558 566

Wszystkie prezentowane na portalu placówki medyczne otrzymały rekomendację Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych. OSSP w wyniku procesu weryfikacji świadczonych usług medycznych udzieliło rekomendacji placówkom medycznym spełniającym najwyższe kryteria procedur medycznych. OSSP jest od wielu lat jest członkiem Europejskiej Unii Szpitali Prywatnych (EUHP).

No Tag have Found!

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!