Menu
X

Zabieg na raty

image

Możesz widzieć wyraźnie za 86 zł miesięcznie – Operacja usunięcia zaćmy  

Wykonanie operacji wraz wszczepieniem soczewki wieloogniskowej  to koszt na poziomie 3 500 zł

To spory wydatek, ale dzięki nam możesz zapłacić w ratach i widzieć wyraźnie za kilka dni.

Dla 60 rat, rata miesięczna wyniesie jedynie: 86,33 zł

Oprocentowanie: 8,52% (stałe)

Łączny koszt pożyczki: 1 679,80 zł, w tym: opłata przygotowawcza: 869,40 zł, Odsetki: 810,40 zł

Całkowita kwota do spłaty: 5 179,80 zł  RRSO: 18,88%

 

 

Piękne piersi za 250 złotych miesięcznie – Operacja plastyczna piersi

Wykonanie operacji plastycznych piersi to wydatek na poziomie 10 000 zł

Już za tydzień możesz mieć piękne piersi, nie musisz czekać i oszczędzać latami.

Dla 60 rat, rata miesięczna wyniesie jedynie: 246.66 zł

Oprocentowanie: 8,52% (stałe)

Łączny koszt pożyczki: 4 799,60 zł, w tym: opłata przygotowawcza: 2 484,00 zł i odsetki: 2 315,60 zł

Całkowita kwota do spłaty: 14 799,60 zł   RRSO: 18,88%

 

UWAGA! Oferta ostateczna może się różnić w wyniku analizy historii kredytowej w bazach kredytowych. Decyzję o przyznanie finansowania i ostateczne warunki przedstawi konsultant podczas weryfikacji telefonicznej.

 

Zadzwoń i dowiedz się szczegółów: 885 558 544     

Czekamy na telefon od Ciebie – 9.00 do 20.00

Napisz do nas: rejestracja@bezpiecznyzabieg.pl

No Tag have Found!

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!