Menu
X

Aparaty ortodontyczne Kraków – kilka kroków do zdrowego i prostego zgryzu

image

Każdy z nas marzy o pięknym i śnieżnobiałym uśmiechu. Efekt jest tym bardziej spektakularny, gdy nasze zęby są zdrowe oraz proste. Aparaty ortodontyczne Kraków pomagają osiągnąć naszym pacjentom wyżej wymieniony cel.

Każdy z nas marzy o pięknym i śnieżnobiałym uśmiechu. Efekt jest tym bardziej spektakularny, gdy nasze zęby są zdrowe oraz proste. Aparaty ortodontyczne Kraków pomagają osiągnąć naszym pacjentom wyżej wymieniony cel. Każdego dnia nasi ortodonci przyczyniają się do stwarzania pięknych uśmiechów u naszych zadowolonych pacjentów.
Aparat ortodontyczny

Aparat ortodontyczny leczy wszelkie wady zgryzu. Bywają one nieestetyczne, ale nie jest to jedyny powód, dla którego decydujemy się na leczenie ortodontyczne. Bowiem w niektórych przypadkach, doprowadzić one mogą do problemów z jedzeniem lub piciem. Szybka reakcja pozwala na zahamowanie i wyleczenie wady zgryzu. Ponadto, krzywe uzębienie znacznie utrudnia codzienne mycie zębów. W trudno dostępnych miejscach zalegają bakterie, które mogą być powodem wielu chorób oraz problemów. Dlatego też warto do ortodonty udać się już w bardzo młodym wieku.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych pacjentów, oferujemy aparaty ortodontyczne Kraków w wielu rodzajach. Posiadają one jednak jedną, wspólną cechę – prowadzą do pięknego oraz prostego zgryzu. W zależności od indywidualnych preferencji, w naszym gabinecie zdecydować się można na następujące aparaty:

  • Aparat stały metalowy – jest to najpopularniejszy model, na który decyduje się większość pacjentów. Jest przystępny cenowo, dlatego też decydując się na rozwiązanie tego typu, nasz domowy budżet nie zostanie zbyt obciążony. Choć widoczne, metalowe zamki na uzębieniu dla jednych mogą stanowić zaletę, inni uważać mogą je za wadę. Osobom bardziej wymagającym, proponujemy wybór innego modelu aparatu.
  • Aparat estetyczny – jest on mało widoczny na uzębieniu pacjenta. Stanowi zatem doskonałą alternatywę dla tradycyjnych aparatów metalowych. Jednak cecha ta wiąże się z wyższą ceną, która dodatkowo uzależniona jest również od rodzaju tworzywa, z jakiego aparat zostanie wykonany – ceramiczno-kompozytowy, porcelanowy, szafirowy lub kryształowy. Decydując się na powyższy model, należy pamiętać o stosowaniu odpowiedniej diety, bowiem jest on podatny na przebarwienia.
  • Aparat bezligaturowy – jego cechą charakterystyczną jest brak gumowych łączeń pomiędzy zamkami. Łuk przytwierdzony jest do zamków przy pomocy klapki. Takie rozwiązanie powoduje, iż znacznie rzadziej konieczna jest wizyta w gabinecie ortodontycznym, ponieważ nie ma potrzeby wymiany gumek.
  • Aparat lingwalny – ze względu na wysoką cenę, rodzaj ten wybierany jest najrzadziej. Jego największą zaletą jest fakt, iż umiejscowiony jest on w tylnej części naszego uzębienia, dlatego też jest on zupełnie niewidoczny. Dodatkowo, posiada złote ramki.
No Tag have Found!
Jesteś tutaj:

Najpopularniejsze operacje i zabiegi

Operacja zaćmy

Bezbolesne leczenie zaćmy w prywatnych klinikach w całej Polsce. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie komfortu związanego z pełną sprawnością wzrokową. Szybki powrót do pełnej sprawności po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów, by zasięgnąć więcej informacji.

Operacja na haluksy

Problem z haluksami? Wystarczy poddanie się godzinnemu zabiegowi, by o nim zapomnieć i odzyskać pełną sprawność ruchową i żyć pełnia życia. Operacja na haluksy wykonywana jest w prywatnych klinikach w całej Polsce, zgodnie z najwyższymi standardami i co najważniejsze - przez specjalistów w dziedzinie chirurgii. Operacja na haluksy zlikwiduje zwyrodnieniowe utrudniające chodzenie, natychmiast przywracając komfort życia.

Operacje piersi

Operacje plastyczne likwidujące defekty piersi to nie fanaberie dążących do ideału kobiet. To konieczność, która przywraca chęć do życia i znacząco zwiększa pewność siebie. Operacje piersi wykonywane są prywatnie, w wielu klinikach w Polsce, przez grono chirurgów plastycznych o ogromnym doświadczeniu. Decydując się na operacje piersi można mieć pewność, że zostaje się oddanym w odpowiednie ręce, które zadbają o bezpieczeństwo pacjenta.

Laserowa korekcja wad wzroku

Wada wzroku, nawet wrodzona to już nie wyrok - to problem, który dzięki nowoczesnej technologii oraz postępowi medycyny można rozwiązać szybko, bezpiecznie i bezinwazyjnie. Pozwala na to laserowa korekcja wad wzroku, czyli zabieg, który wykonywany jest w prywatnych klinikach w całej Polsce przez najwyższej klasy specjalistów. Zaufaj im i sprawdź, czy Twoja wada wzroku kwalifikuje się do zabiegu. Już w kilka minut możesz spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

pl Polish
X